Ofis Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı iki yönden daha fazla dikkat ve kalite gerektirmektedir. İlk olarak iş malzemelerinin hasar görmeden nakliye edilmesi; ikinci olarak iş akışının aksamaması için bu nakliyenin mümkün olan en kısa sürede gerçekleştirilmesi. Taşıma süresinin azalması, iş ve bütçe kaybının daha az olması anlamına gelmektedir. Bu nedenle Metropol Nakliyat, ofis ve büro nakliyesinden önce diğer taşımacılık hizmetlerinde olduğu gibi arzu eden müşterilerine mekanın tespit edilebilmesi için eksper göndermektedir. Ekspertiz uygulaması ile bilgisayar, çelik kasa, fotokopi makinesi gibi iş yerinizde bulunan araç gereçler için gereken malzeme belirlenir. Nakliyeyi gerçekleştirecek eleman sayısı programlanmaktadır. Önceden yapılan tespit sayesinde, iş yerinde bulunan eşya ve malzemeler güvenilir bir şekilde taşınmakta diğer yandan da zaman kaybı minimum seviyeye indirilmektedir. Taşıma sürecinde eşya ve mobilyalar, ekibimiz tarafından teker teker kontrol edilerek türlerine göre ambalajlanmaktadır. Ofis çekmeceleri, masalar türlerine uygun olarak titizlikle paketlenmektedir. Metropol Nakliyatın alanında deneyimli personelleri tarafından taşınacak bilgisayar, makine, çelik kasa, fotokopi makinesi vb. iş yeri gereçleri yeni adresine hızlı ve hasarsız olarak nakledilerek yerleştirilmektedir. Batman ofis büro taşımacılık yaptığı birçok taşıma ile adından söz ettiren firmamız profesyonel elemanlar ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.


OFIS NAKLIYE
Ofis nakliyesi artık daha da kolay;günümüz yeniliklerinden yararlanamanın vaktidir. Batman Merkez nakliyat olarak birçok ofis taşıma işlemi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Firmamız çalıştırdığı profesyonel elemanlar ile kaliteli titiz ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. firmamız tarafından gönderilen eksperi eşyalarınızı detaylı bir incelemeden geçirdikten sonra ve belirlenen fiyat teklifi kabul edildikten sonra firmamız gerekli malzeme, eleman, araç  belirleyip taşıma işleminizi herhangi bir sorun yaratılmadan taşınmasını sağlanacaktır.Taşınma öncesinde ve sonrasında vereceğimiz hizmetlerde fiyatımıza dahildir. Ofis taşıma işlemleri ile ilgili daha fazla detay almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz..

OFIS TAŞIMA
Gunumuzde artık bıreyler iş yapabılmek ıcın uygun ortam seçer ve iş yerlerini açarlar buna da büro yada ofis denir.Yılların verdiği tecrübe ve yanında getirdiği kalite ile ofis taşima işlemini kolayca gerçekleştiriyoruz. Batman Metro Nakliyat olarak evden eve nakliyat,ev taşimacılığı ve depolama gibi bir çok sektörde ün salmış ve yıllarca aranan hatta teredütsüz tercih edilen olmusuzdur.Biz bu sektörde de yani büro taşımacılığında da layıkıyla yerine getirmekteyiz.Bizimle iletişime geçtikten sonra büronuza,ofisinize veya iş yerinize ücretsiz eksperi göndermekteyiz. Gerekli detaylar konuşulup, sizinde istekleriniz doğrultusunda eksperimiz bir fiyat belirler ve siz fiyatı kabul ettiğiniz zaman eşyalarınız listelenir ve kararlaştırılan günde taşıma işlemizi gerçekleştirilir.